• Професійні журнали
    • Uteka
    • Портал Баланс-Бюджет
    • Видання "Баланс-Клуб"
  • Новини
  • Вебінари
  • Спецрозбір
  • Правова база
  • Конкурс
  • Магазин
  • Академiя
    Beta
  • Сервіси
  • Свiт позитива
  • Про нас
  • UAB: Кредити для Агро
  • Розділи
  • Головна
  • Правова база
    • Всі категорії
    • Всі категорії Ютека
    • Агро
    • Комерція
    • Новини
    • Спецрозбір
    • Медичні КНП
    • Вебінари
    • Online бібліотека «Баланс»
    • Online видання «Баланс»
    • Online видання «Баланс-Агро»
    • Агропорадники
    • Реальна бухгалтерія
    • Спецтема
    • Кадровик
    • Консультаційна лінія
    • ----------------
    • Всі категорії порталу Бюджет
    • Баланс-Бюджет
    • Online Баланс-Бюджет
    • Спецвипуски. Освіта
    • Держоргани
    • Спецпроєкти Бюджет
    • Новини Бюджет
    • Сервіси. Баланс-Бюджет
    • Вебінари. Баланс-Бюджет
    • ----------------
    • Моя професія
    • Моє життя
    • Бухгалтерська кухня
    • Uteka
    • ----------------
    • Календар бухгалтера
    • Дані для розрахунків
    • Калькулятори
    • Форми і бланки
    • Зразки
    • Чеклісти
    • ----------------
    • Правова база
  • Вхід
  • Підписатися
  • Кадровик
    • Трудовий та цивільний договір
    • Трудові відносини
    • Відпустки та час відпочинку
    • Військовий облік та бронювання
    • Пільги та гарантії працівникам
    • Режим роботи та робочий час
    • Навчання та стажування
    • Кадрове діловодство
    • Професійна класифікація
    • Охорона праці
    • Соціальне страхування
    • Перевірки та відповідальність
    • Юридична консультація
    • Звітність
    • Зразки кадрових документів
    • Спецвипуски для кадровика
  • Комерція
    • Зовнішньоекономічна діяльність
    • Документообiг
    • Зарплата і кадри
    • Карантин
    • МСФЗ
    • Робота з приватними підприємцями
    • Розрахунки
    • Спецвипуски для комерційних підприємств
    • Схеми бухгалтерських проводок
    • Облік, податки та звiтнiсть
    • Господарські операції
    • Приватний підприємець
    • Фінансовий аудит
    • Школа бухгалтера: просто про облік
    • Юридичні консультації
    • Перевірки
    • Uteka
    • Блог редакції Uteka-Комерція
  • Агро
    • Державна підтримка та інвестиції
    • Земля та земельні правовідносини
    • Карантин
    • Оподаткування та бухоблік сільгосппідприємств
    • Оплата праці та кадри в С/Г
    • Галузевий бухгалтерський облік в С/Г
    • Перевірки с/г підприємств
    • Фермерське господарство
    • Господарські операції в агросекторі
    • Розрахунки в С/Г
    • Спецвипуски для агропідприємств
    • Школа бухгалтера с/г галузі
    • Юридичні консультації
    • Uteka
    • Блог редакції Uteka-Агро
  • Медичні КНП
    • Організаційні документи
    • Планування діяльності
    • Бухоблік та оподаткування
    • Оплата праці та кадровий облік
    • Юридична підтримка
    • Карантин
Чеклісти Баланс-Бюджет Спецрозбір Реальна бухгалтерія Агропорадники Краще
 
Проф. журнали Новини Правова база Конкурс Магазин Академiя
Beta
Сервіси Бюджет Свiт позитива
Підписатися на Uteka Техпідтримка Моя база
Мій кабінет
Проф. журнали
Головна Спецтема Кадровик Комерція Агро Медичні КНП Спецрозбір Реальна бухгалтерія Агропорадники Вебінари Новини Online бібліотека «Баланс» Online видання «Баланс» Online видання «Баланс-Агро» Краще
Конкурс
Про конкурс Особистий кабінет
Магазин
Всі розділи Книжки Проф. журнали Заходи Сувеніри Бухгал.система "Баланс" Комплекти Uteka Доставка і оплата Контакти
Сервіси
Чеклісти Календар бухгалтера Дані для розрахунків Калькулятори Форми і бланки Зразки
Бюджет
Баланс-Бюджет Спецвипуски. Освіта Новини Бюджет Вебінари. Баланс-Бюджет Медицина Держоргани Спецпроєкти Бюджет Online Баланс-Бюджет
Свiт позитива
Моє життя Бухгалтерська кухня Uteka Моя професія Листівки
Академiя
Всі курси Партнерство Техпідтримка
  • Усі документи
  • Про транзит вантажі...
Зміст документа
Зміст документа
Детальна інформація

Наразі діє

Набрання чинності 13.11.1999

Тип документа

Закон

Номер документа

1172-XIV

Дата затвердження

20.10.1999

Дата вступу в дію

13.11.1999

Суб'єкт нормотворчості

Верховна Рада України

Галузі

Адміністративне право

Закон визначає засади організації та здійснення транзиту вантажів авіаційним, автомобільним, залізничним, морським і річковим транспортом через територію України.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про транзит вантажів

Із змінами і доповненнями, внесеними
 Законами України
 від 20 листопада 2003 року N 1297-IV,
 від 18 травня 2004 року N 1721-IV,
 від 19 квітня 2007 року N 959-V,
від 15 січня 2009 року N 885-VI,
 від 19 травня 2009 року N 1349-VI,
від 13 травня 2010 року N 2189-VI,
від 1 червня 2010 року N 2300-VI,
 Податковим кодексом України
 від 2 грудня 2010 року N 2755-VI,
 Законами України
 від 13 березня 2012 року N 4496-VI,
 від 4 липня 2013 року N 406-VII,
від 14 січня 2020 року N 440-IX,
від 3 грудня 2020 року № 1054-IX

(У тексті Закону слова "митні органи" в усіх відмінках замінено словами "органи доходів і зборів" у відповідному відмінку згідно із Законом України від 4 липня 2013 року N 406-VII)

Цей Закон визначає засади організації та здійснення транзиту вантажів авіаційним, автомобільним, залізничним, морським і внутрішнім водним транспортом через територію України.

{Преамбула із змінами, внесеними згідно із Законом № 1054-IX від 03.12.2020}

Стаття 1. Визначення термінів

У цьому Законі наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:

засоби транзиту - механічні засоби, контейнери, що використовуються учасниками транзиту для надання (виконання) транзитних послуг (робіт);

контроль транзитних вантажів - діяльність спеціально уповноважених органів виконавчої влади та їх службових осіб у пунктах пропуску через державний кордон України по перевірці відповідності транзитних вантажів і транспортних засобів транзиту вимогам митного, санітарного, ветеринарного, фітосанітарного, радіологічного, екологічного та інших видів контролю, що встановлюються виключно законами та міжнародними договорами України;

транзит вантажів - перевезення транспортними засобами транзиту транзитних вантажів під митним контролем через територію України між двома пунктами або в межах одного пункту пропуску через державний кордон України;

транзитні послуги (роботи) - безпосередньо пов'язана з транзитом вантажів підприємницька діяльність учасників транзиту, що здійснюється в межах договорів (контрактів) перевезення, транспортного експедирування, доручення, агентських угод тощо;

учасники транзиту - вантажовласники та суб'єкти підприємницької діяльності (перевізники, порти, станції, експедитори, морські агенти, декларанти та інші), які у встановленому порядку надають (виконують) транзитні послуги (роботи).

Стаття 2. Законодавство про транзит вантажів

Законодавство про транзит вантажів складається з цього Закону, Митного кодексу України, міжнародних договорів України та інших нормативно-правових актів про транзит вантажів.

Цей Закон не поширюється на транзит пошти, багажу, зброї, наркотичних засобів, психотропних речовин, небезпечних відходів, продукції подвійного призначення, експорт та імпорт товарів, переміщення товарів з використанням трубопровідного транспорту та ліній електропередачі.

(частина друга статті 2 із змінами, внесеними
 згідно із Законами України від 13.05.2010 р. N 2189-VI,
 від 13.03.2012 р. N 4496-VI)

Стаття 3. Свобода транзиту вантажів

Свобода транзиту вантажів забезпечується шляхом:

відсутності будь-якої дискримінації стосовно учасників транзиту, транзитного вантажу за ознакою його місця походження, відправлення, ввезення, вивезення чи призначення або у зв'язку з обставинами, що відносяться до права власності на цей вантаж або на транспортний засіб транзиту, місця реєстрації чи прапора останнього, а також при оподаткуванні операцій, пов'язаних з транзитом вантажів, за винятками адекватного реагування на дискримінаційні заходи стосовно України чи економічних санкцій міжнародних організацій, підтриманих Україною;

вільного вибору учасниками транзиту транзитних послуг, робіт (крім випадків, визначених законами та міжнародними договорами України), їх надавачів (виконавців), засобів транзиту, а також маршрутів транзиту;

відсутності необгрунтованих затримок і обмежень, у тому числі стосовно засобів транзиту, та звільнення від сплати будь-яких інших платежів, крім єдиного збору, що справляється у пунктах пропуску через державний кордон України.

Стаття 4. Маршрути та способи транзиту вантажів

Транзит вантажів здійснюється відповідними автомобільними, залізничними, водними та повітряними шляхами сполучення, що пролягають через пункти пропуску через державний кордон України, визначені Кабінетом Міністрів України, з урахуванням принципу свободи транзиту та вимог міжнародних договорів України.

Транзит вантажів може здійснюватися у прямому або змішаному (комбінованому) сполученні. У прямому сполученні транзит вантажів передбачає їх транспортування одним видом транспорту без перевантаження на інший. У змішаному сполученні транзит вантажів може бути пов'язаний з їх перевантаженням з одного виду транспорту на інший, переробкою, сортуванням, пакуванням, обмірюванням, накопиченням, формуванням або подрібненням партій транзитного вантажу, тимчасовим зберіганням тощо. Такі операції здійснюються в зонах митного контролю виключно за вибором вантажовласника (уповноваженої ним особи).

Транзит вантажів у прямому сполученні передбачає їх перевезення за єдиним транспортним документом протягом усього шляху слідування.

Стаття 5. Транзитні вантажі

Транзитними вантажами є насипні, наливні, навалочні, штучні, тарно-штучні товари, вантажобагаж, що прийняті до перевезення згідно з договором (контрактом). Такі вантажі, а також транспортні засоби транзиту і контейнери вважаються прохідними через територію України у разі, якщо проходження цих вантажів з перевантаженням, складуванням, подрібненням на партії, зміною транспортного засобу транзиту чи без таких операцій є частиною повного маршруту перевезення, що розпочинається і закінчується за межами території України.

Стаття 6. Документація транзиту вантажів

Транзит вантажів супроводжується товарно-транспортною накладною, складеною мовою міжнародного спілкування. Залежно від обраного виду транспорту такою накладною може бути авіаційна вантажна накладна (Air Waybill), міжнародна автомобільна накладна (CMR), накладна УМВС (СМГС), накладна ЦІМ (СІМ), накладна ЦІМ/УМВС (CIM/SMGS, ЦИМ/СМГС), коносамент (Bill of Lading). Крім цього, транзит вантажів може супроводжуватися (за наявності) рахунком-фактурою (Invoice) або іншим документом, що вказує вартість товару, пакувальним листком (специфікацією), вантажною відомістю (Cargo Manifest), книжкою МДП (Carnet TIR), книжкою АТА (Carnet ATA). При декларуванні транзитних вантажів відповідно до митного законодавства України до митних органів подається вантажна митна декларація (ВМД) або накладна УМВС (СМГС), накладна ЦІМ (СІМ), накладна ЦІМ/УМВС (CIM/SMGS, ЦИМ/СМГС), книжка МДП (Carnet TIR), книжка АТА (Carnet ATA), необхідні для здійснення митного контролю.

(частина перша статті 6 із змінами, внесеними
 згідно із Законами України від 18.05.2004 р. N 1721-IV,
 від 19.04.2007 р. N 959-V,
 від 19.05.2009 р. N 1349-VI,
від 14.01.2020 р. N 440-IX)

У разі транзиту вантажів залізничним транспортом до митних органів на дільницях, на які поширюється сфера застосування Конвенції про міжнародні залізничні перевезення (КОТІФ), подається накладна ЦІМ (СІМ). У разі транзиту вантажів залізничним транспортом на інших дільницях до митних органів подається накладна УМВС (СМГС) або накладна ЦІМ/УМВС (CIM/SMGS, ЦИМ/СМГС), що містить відомості, необхідні для здійснення митного контролю.

(статтю 6 доповнено новою частиною другою
згідно із Законом України від 18.05.2004 р. N 1721-IV,
частина друга статті 6 із змінами, внесеними
 згідно із Законами України від 19.04.2007 р. N 959-V,
від 14.01.2020 р. N 440-IX)

У разі транзиту вантажів автомобільним транспортом до митних органів подається вантажна митна декларація (ВМД) або книжка МДП (Carnet TIR).

(статтю 6 доповнено новою частиною третьою
 згідно із Законом України від 18.05.2004 р. N 1721-IV,
 у зв'язку з цим частини другу і третю
вважати відповідно частинами четвертою і п'ятою,
частина третя статті 6 із змінами, внесеними
 згідно із Законом України від 14.01.2020 р. N 440-IX)

Декларування транзитних вантажів, що переміщуються морським і внутрішнім водним транспортом, відповідно до вимог законодавства України здійснюється за поданням митним органам коносамента (BILL of Lading) та вантажної митної декларації.

{Статтю 6 доповнено новою частиною згідно із Законом № 2300-VI від 01.06.2010; із змінами, внесеними згідно із Законом № 1054-IX від 03.12.2020}

На товари (крім підакцизних), що переміщуються транзитом морським і внутрішнім водним транспортом у контейнерах та під час зберігання залишаються в межах одного пункту пропуску чи зони митного контролю морського порту, вантажна митна декларація не подається

{Статтю 6 доповнено новою частиною згідно із Законом № 2300-VI від 01.06.2010; із змінами, внесеними згідно із Законом № 1054-IX від 03.12.2020}

Митне оформлення транзиту підакцизних вантажів будь-яким видом транспорту, крім транзиту вантажів авіаційним транспортом у межах одного пункту пропуску, провадиться виключно за умови подання митним органам вантажної митної декларації (ВМД).

(статтю 6 доповнено новою частиною сьомою
згідно із Законом України від 18.05.2004 р. N 1721-IV,
 у зв'язку з цим частину сьому вважати частиною восьмою,
частина сьома статті 6 із змінами, внесеними
 згідно із Законом України від 14.01.2020 р. N 440-IX)

Службовим особам спеціально уповноважених органів виконавчої влади, які здійснюють контроль транзитних вантажів, забороняється вимагати від учасників транзиту іншої документації транзиту вантажів, крім визначеної частиною першою цієї статті та міжнародними договорами України.

Стаття 7. Транзитні послуги (роботи)

Транзитні послуги (роботи) призначаються для споживання та використання за межами митної території України і надаються (виконуються) на підставі відповідних дво- чи багатосторонніх договорів (контрактів) між учасниками транзиту.

Договори (контракти) про надання (виконання) транзитних послуг (робіт) укладаються як між резидентами і нерезидентами, так і між самими резидентами і нерезидентами, які вільно обирають комплекс транзитних послуг (робіт), їх надавачів (виконавців), а також засоби транзиту залежно від умов перевезень.

Стаття 8. Тарифи і розрахунки при транзиті вантажів

Тарифи на транзитні послуги (роботи) визначаються договорами (контрактами), зазначеними у статті 7 цього Закону, якщо інше не передбачено нормативно-правовими актами, для забезпечення їх конкурентоспроможності порівняно з відповідними послугами (роботами) у суміжних державах. Розрахунки між вантажовласниками та іншими учасниками транзиту здійснюються у порядку, визначеному цими договорами (контрактами), згідно з якими вантажовласники можуть попередньо перераховувати на рахунки інших учасників транзиту кошти, що не є власністю останніх і використовуються ними виключно для розрахунків від імені вантажовласників за транзитні послуги (роботи) з їх надавачами (виконавцями), після чого такі операції оподатковуються відповідно до законодавства України як оплата цих послуг (робіт).

Стаття 9. Контроль транзитних вантажів

Контроль транзитних вантажів встановлюється виключно законами і міжнародними договорами України та здійснюється у пунктах пропуску через державний кордон України. Контроль транзитних вантажів та обробка супроводжувальної документації транзиту вантажів здійснюються за технологічними схемами пропуску через державний кордон України відповідних транспортних засобів, що визначають терміни його проведення та регламентують дії службових осіб спеціально уповноважених органів виконавчої влади.

Обов'язковими умовами здійснення контролю транзитних вантажів є:

чітка регламентація проведення контролю та дій службових осіб спеціально уповноважених органів виконавчої влади виключно нормативно-правовими актами;

кваліфіковані службові особи спеціально уповноважених органів виконавчої влади, що утримуються виключно за рахунок коштів державного бюджету;

наявність необхідних сертифікованих засобів контролю;

спрощений та прискорений порядок контролю;

комплексне, одночасне та безперервне проведення всіх видів контролю, а за наявності угод з відповідними органами суміжних держав - спільно з ними.

Спеціально уповноважені органи виконавчої влади та їх службові особи, які здійснюють контроль транзитних вантажів, не можуть передавати свої повноваження іншим особам.

Стаття 10. Регулювання та координація діяльності в сфері транзиту вантажів

Регулювання діяльності спеціально уповноважених органів виконавчої влади, що проводять контроль транзитних вантажів, здійснює Кабінет Міністрів України, який визначає заходи щодо вдосконалення цього контролю відповідно до міжнародних стандартів та сприяння нарощуванню обсягів транзитних вантажів.

Координацію діяльності учасників транзиту здійснює центральний орган виконавчої влади в галузі транспорту. Основними завданнями координації є:

(абзац перший частини другої статті 10 із змінами, внесеними
 згідно із Законом України від 15.01.2009 р. N 885-VI)

забезпечення взаємодії учасників транзиту з метою безперебійності транзиту вантажів та усунення простоїв і затримок транспортних засобів транзиту;

забезпечення високої якості транзитних послуг (робіт);

розробка та реалізація заходів, спрямованих на приведення національних транзитних послуг (робіт) у відповідність з міжнародними стандартами.

Стаття 11. Відповідальність за порушення законодавства про транзит вантажів

Особи, винні у порушенні законодавства про транзит вантажів, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законами України.

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. 

2. Нормативно-правові акти діють в тій частині, що не суперечить цьому Закону.

3. Кабінету Міністрів України у тримісячний термін:

подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законів України у відповідність із цим Законом;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону;

відповідно до компетенції забезпечити прийняття нормативно-правових актів, передбачених цим Законом;

здійснити заходи щодо укладання міжнародних договорів про проведення спільного контролю транзитних вантажів та приєднання України до Міжнародної конвенції про узгодження умов проведення контролю вантажів на кордонах, підписаної в Женеві у 1982 році.

4. Пункт 4 втратив чинність

(у зв'язку з втратою чинності Законом України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР згідно з Податковим кодексом України від 02.12.2010 р. N 2755-VI)

 

Президент України 

Л. КУЧМА 

м. Київ
20 жовтня 1999 року
N 1172-XIV 

 

Пов'язані публікації
Публікації online видання Бібліотека «Баланс»
15:51
15:51

Вантажоперевезення по Україні та за кордон

Бібліотека Баланс № 19 «Послуги: документальне оформлення та облік» У статті ми розповімо: про документальне оформлення перевезень; про умови застосування нульової ставки ПДВ до міжнародних перевезень; особливості обкладення ПДВ транзитних перевезень; відображення послуг перевезен...

Олександра Савченко

09.10.2024 54 0 0

Практика обліку
15:41
15:41

Вивезення власного зерна на експорт: документи на авто, водія та вантаж

Баланс-Агро № 43 від 25 жовтня 2022 року Сільгосппідприємство зібрало зерно і має намір доставити його власними силами покупцю за кордон. Ліцензію на експорт сільгосппродукції та міжнародні перевезення воно вже отримало. Проте, відряджаючи водія, слід зважати на низку вимог, пов’язаних із пер...

Тимур Алієв

21.10.2022 153 0 0

Господарські операції в агросекторі
11:00
11:00

Вивезення власного зерна на експорт: документи на авто, водія та вантаж

Сільгосппідприємство зібрало зерно і має намір доставити його власними силами покупцю за кордон. Ліцензію на експорт сільгосппродукції та міжнародні перевезення воно вже отримало. Проте, відряджаючи водія, слід зважати на низку вимог, пов’язаних із перетином державного кордону, а саме щодо док...

Тимур Алієв

21.10.2022 576 0 1

Публікації online видання Бібліотека «Баланс»
00:17
00:17

Документальне оформлення автомобільних перевезень

Бібліотека Баланс № 18 «Перевезення та транспортне експедирування по Україні та за кордоном: документальне оформлення та облікові аспекти» Автоперевезення пасажирів та/або вантажів поділяються на внутрішні та міжнародні (ст. 1 Закону від 05.04.2001 № 2344-III «Про автомобільн...

Вікторія Якимащенко

28.09.2022 131 0 0

Публікації online видання Бібліотека «Баланс»
09:00
09:00

Вантажоперевезення по Україні та за кордон

Бібліотека Баланс № 15 «Енциклопедія обліку послуг у виконавця та замовника» У консультації ми розповімо: про документальне оформлення перевезень; про умови застосування нульової ставки ПДВ до міжнародних перевезень; особливості обкладення ПДВ транзитних перевезень; відображення п...

Олександра Савченко

05.08.2021 111 0 0

Господарські операції
09:00
09:00

Вантажоперевезення по Україні та за кордон

У статті ми розповімо: про документальне оформлення перевезень; про умови застосування нульової ставки ПДВ до міжнародних перевезень; особливості обкладення ПДВ транзитних перевезень; відображення послуг перевезення в бухгалтерському та податковому обліку. У статті ми розповімо: про докуме...

Олександра Савченко

09.10.2024 283 0 1

Щоденний бухгалтерський огляд
10:11
10:11

ПДВ: транзитні перевезення пасажирів та вантажів

Від оподаткування ПДВ звільняються операції з постачання послуг з перевезення (переміщення) пасажирів та вантажів транзитом через митну територію України, а також з постачання послуг, пов’язаних із таким перевезенням (переміщенням) (згідно із п. 197.8 ст. 197 Податкового кодексу України (далі ...

Редакція

20.07.2020 323 0 0

Бухгалтерський облік і звітність.
13:15
13:15

Особливості договору транспортного експедирування

У своїй діяльності практично всі установи користуються транспортно-експедиційними послугами. Для їх належного надання та використання сторони таких правовідносин мають складати договори відповідно до вимог, установлених чинним законодавством. Правова база щодо експедиторської діяльності Закон від 0...

Олександр Козка

04.12.2019 916 0 2

Облік, податки та звiтнiсть
09:32
09:32

Перевезення за участю експедитора по Україні та за кордоном: облік ПДВ

Акценти цієї статті: документи, що підтверджують міжнародне перевезення; місце постачання та об'єкт обкладення ПДВ; відображення операцій, здійснюваних учасниками договору транспортного експедирування, у деклараціях із ПДВ (форма затверджена наказом Мінфіну від 28.01.16 р. № 21, далі – де...

Зінаїда Омельницька

10.05.2019 903 0 0

Господарські операції
13:12
13:12

Послуги транспортного експедирування

У консультації розглянемо особливості обліку операцій у рамках договору транспортного експедирування (далі – ТЕ), а також правила визначення місця постачання експедиторських послуг для цілей ПДВ. Зазначимо, що роз'яснення про порядок обкладення ПДВ операцій у сторін договору ТЕ навед...

Зінаїда Омельницька

14.08.2018 1088 0 5

Щоденний бухгалтерський огляд
12:05
12:05

Транзит вантажів не звільняються від ПДВ

ДФС у листі від 16.11.2017 р. N 2644/6/99-99-15-03-02-15/ІПК нагадала, що транзит вантажів - це перевезення транспортними засобами транзиту транзитних вантажів під митним контролем через територію України між двома пунктами або в межах одного пункту пропуску через державний кордон України, а транзит...

Редакція

22.11.2017 701 0 0

Щоденний бухгалтерський огляд
12:04
12:04

Транзитне перевезення вантажів: що з ПДВ?

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 16.11.2017 р..N 2644/6/99-99-15-03-02-15/ІПК Про податок на додану вартість Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо порядку оподаткування ПДВ послуг, пов'язаних з транзитним перевезенням вантажів, та, ...

Редакція

22.11.2017 1044 1 0

Про транзит вантажів

Головна:

  • Головна
  • Спецтема
  • Кадровик
  • Комерція
  • Агро
  • Медичні КНП
  • Спецрозбір
  • Реальна бухгалтерія
  • Агропорадники
  • Вебінари
  • Новини
  • Online бібліотека «Баланс»
  • Online видання «Баланс»
  • Online видання «Баланс-Агро»
  • Мітки

Підписатися на Uteka:

  • Спецтема - 8400 грн. / рік.
  • Кадровик - 7116 грн. / рік.
  • Комерція - 6864 грн. / рік.
  • Агро - 7248 грн. / рік.
  • Медичні КНП - 4416 грн. / рік.
  • Спецрозбір - 8400 грн. / рік.
  • Агропорадники - 3600 грн. / рік.
  • Вебінари - 6000 грн. / рік.
  • Online бібліотека «Баланс» - 8352 грн. / рік.
  • Online видання «Баланс» - 7704 грн. / рік.
  • Online видання «Баланс-Агро» - 7704 грн. / рік.
  • Популярні статті

Про нас:

  • Про нас
  • Зв'язатися з нами
  • Техпідтримка
  • Наші телефони
  • Користувацька угода

Партнери:

  • Depositphotos

Спільноти:

  • Facebook
  • Instagram
  • Telegram
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube

© 2014-2025