• Професійні журнали
    • Uteka
    • Портал Баланс-Бюджет
    • Видання "Баланс-Клуб"
  • Новини
  • Вебінари
  • Спецрозбір
  • Правова база
  • Конкурс
  • Магазин
  • Академiя
    Beta
  • Сервіси
  • Свiт позитива
  • Про нас
  • UAB: Кредити для Агро
  • Розділи
  • Головна
  • Правова база
    • Всі категорії
    • Всі категорії Ютека
    • Агро
    • Комерція
    • Новини
    • Спецрозбір
    • Медичні КНП
    • Вебінари
    • Online бібліотека «Баланс»
    • Online видання «Баланс»
    • Online видання «Баланс-Агро»
    • Агропорадники
    • Реальна бухгалтерія
    • Спецтема
    • Кадровик
    • Консультаційна лінія
    • ----------------
    • Всі категорії порталу Бюджет
    • Баланс-Бюджет
    • Online Баланс-Бюджет
    • Спецвипуски. Освіта
    • Держоргани
    • Спецпроєкти Бюджет
    • Новини Бюджет
    • Сервіси. Баланс-Бюджет
    • Вебінари. Баланс-Бюджет
    • ----------------
    • Моя професія
    • Моє життя
    • Бухгалтерська кухня
    • Uteka
    • ----------------
    • Календар бухгалтера
    • Дані для розрахунків
    • Калькулятори
    • Форми і бланки
    • Зразки
    • Чеклісти
    • ----------------
    • Правова база
  • Вхід
  • Підписатися
  • Кадровик
    • Трудовий та цивільний договір
    • Трудові відносини
    • Відпустки та час відпочинку
    • Військовий облік та бронювання
    • Пільги та гарантії працівникам
    • Режим роботи та робочий час
    • Навчання та стажування
    • Кадрове діловодство
    • Професійна класифікація
    • Охорона праці
    • Соціальне страхування
    • Перевірки та відповідальність
    • Юридична консультація
    • Звітність
    • Зразки кадрових документів
    • Спецвипуски для кадровика
  • Комерція
    • Зовнішньоекономічна діяльність
    • Документообiг
    • Зарплата і кадри
    • Карантин
    • МСФЗ
    • Робота з приватними підприємцями
    • Розрахунки
    • Спецвипуски для комерційних підприємств
    • Схеми бухгалтерських проводок
    • Облік, податки та звiтнiсть
    • Господарські операції
    • Приватний підприємець
    • Фінансовий аудит
    • Школа бухгалтера: просто про облік
    • Юридичні консультації
    • Перевірки
    • Uteka
    • Блог редакції Uteka-Комерція
  • Агро
    • Державна підтримка та інвестиції
    • Земля та земельні правовідносини
    • Карантин
    • Оподаткування та бухоблік сільгосппідприємств
    • Оплата праці та кадри в С/Г
    • Галузевий бухгалтерський облік в С/Г
    • Перевірки с/г підприємств
    • Фермерське господарство
    • Господарські операції в агросекторі
    • Розрахунки в С/Г
    • Спецвипуски для агропідприємств
    • Школа бухгалтера с/г галузі
    • Юридичні консультації
    • Uteka
    • Блог редакції Uteka-Агро
  • Медичні КНП
    • Організаційні документи
    • Планування діяльності
    • Бухоблік та оподаткування
    • Оплата праці та кадровий облік
    • Юридична підтримка
    • Карантин
Чеклісти Баланс-Бюджет Спецрозбір Реальна бухгалтерія Агропорадники Краще
 
Проф. журнали Новини Правова база Конкурс Магазин Академiя
Beta
Сервіси Бюджет Свiт позитива
Підписатися на Uteka Техпідтримка Моя база
Мій кабінет
Проф. журнали
Головна Спецтема Кадровик Комерція Агро Медичні КНП Спецрозбір Реальна бухгалтерія Агропорадники Вебінари Новини Online бібліотека «Баланс» Online видання «Баланс» Online видання «Баланс-Агро» Краще
Конкурс
Про конкурс Особистий кабінет
Магазин
Всі розділи Книжки Проф. журнали Заходи Сувеніри Бухгал.система "Баланс" Комплекти Uteka Доставка і оплата Контакти
Сервіси
Чеклісти Календар бухгалтера Дані для розрахунків Калькулятори Форми і бланки Зразки
Бюджет
Баланс-Бюджет Спецвипуски. Освіта Новини Бюджет Вебінари. Баланс-Бюджет Медицина Держоргани Спецпроєкти Бюджет Online Баланс-Бюджет
Свiт позитива
Моє життя Бухгалтерська кухня Uteka Моя професія Листівки
Академiя
Всі курси Партнерство Техпідтримка
  • Усі документи
  • Про затвердження По...
Зміст документа
Зміст документа
Детальна інформація

Наразі діє

Набрання чинності 13.11.2013

Тип документа

Постанова

Номер документа

806

Дата затвердження

09.10.2013

Дата вступу в дію

13.11.2013

Суб'єкт нормотворчості

Кабінет Міністрів України

Галузі

Фінансове право

Постанова КМУ від 9 жовтня 2013 р. № 806.

Затверджено:

Порядок ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв (далі- Порядок 1);

Порядок ведення Єдиного державного реєстру витратомірів - лічильників обсягу виробленого спирту етилового(далі- Порядок 2).

Порядок 1 визначає процедуру створення та ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв (далі - Реєстр).

Реєстром є спеціалізована електронна база даних, яка містить інформацію товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв з їх реєстраційними номерами та використовується з метою здійснення контролю за переміщенням митною територією України спирту етилового та алкогольних напоїв.

Адміністратором та держателем Реєстру є Мінагрополітики.

Підтвердженням факту реєстрації товарно-транспортних накладних у Реєстрі є наявність на них реєстраційного номера, присвоєного відповідно до цього Порядку.

Товарно-транспортні накладні та інформація про осіб, яким надавався доступ до Реєстру, зберігається у Реєстрі безстроково.

Порядок 2 визначає процедуру створення та ведення Єдиного державного реєстру витратомірів - лічильників обсягу виробленого спирту етилового (далі - Реєстр).

Реєстром є електронна база даних, яка містить інформацію про наявність у суб’єктів господарювання витратомірів - лічильників обсягу виробленого спирту етилового (далі - витратоміри), їх серійні (ідентифікаційні) номери, а також облікові дані щодо обсягу виробленого спирту етилового.

Адміністратором та держателем Реєстру є Міндоходів.

До Реєстру вноситься інформація про витратоміри, типи яких внесені Мінекономрозвитку до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки.

Інформація до Реєстру вноситься представниками контролюючого органу на акцизному складі за допомогою програмного продукту, що забезпечує доступ до Реєстру.

Встановлення, заміна та технічне обслуговування витратомірів здійснюються у присутності представника територіального органу Міндоходів, який проводить пломбування місць можливого доступу до спирту на спиртових комунікаціях та приладах його обліку в порядку, визначеному Міністерством.

Інформація про осіб, яким надавався доступ до Реєстру, зберігається у Реєстрі безстроково.

Коло: Міністерство аграрної політики та продовольства, Міністерство доходів і зборів, Мінінфраструктури, суб’єкти господарювання, що мають ліцензії на виробництво та/або торгівлю спиртом етиловим та алкогольними напоями.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 9 жовтня 2013 р. № 806
Київ

Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення алкогольних напоїв і Порядку ведення Єдиного державного реєстру витратомірів - лічильників обсягу виробленого спирту етилового

{Назва Постанови із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 545 від 19.06.2019}

{Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
№ 364 від 20.08.2014
№ 864 від 28.10.2015
№ 545 від 19.06.2019
№ 728 від 28.06.2022
№ 344 від 29.03.2024}

{Установити, що на період реалізації експериментального проекту пункти 2 та 18 Порядку, затвердженого цією Постановою, застосовуються в частині, що не суперечить Порядку реалізації експериментального проекту з впровадження товарно-транспортної накладної в електронній формі у сфері внутрішніх вантажних перевезень згідно з Постановою КМ № 629 від 30.05.2024}

Відповідно до статей 229, 230 Податкового кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

{Вступна частина із змінами, внесеними
згідно з Постановою КМ № 545 від 19.06.2019}

1. Затвердити такі, що додаються:

Порядок ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення алкогольних напоїв;

{Абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними
згідно з Постановою КМ № 545 від 19.06.2019}

Порядок ведення Єдиного державного реєстру витратомірів - лічильників обсягу виробленого спирту етилового.

2. Державній податковій службі забезпечити створення та ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення алкогольних напоїв і Єдиного державного реєстру витратомірів - лічильників обсягу виробленого спирту етилового за рахунок коштів, передбачених на її утримання.

{Пункт 2 в редакції Постанови КМ № 364 від 20.08.2014;
із змінами, внесеними
згідно з Постановами КМ № 545 від 19.06.2019,
№ 728 від 28.06.2022}

3. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

4. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування, крім пункту 1, який набирає чинності через 45 днів після її опублікування.

 

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 9 жовтня 2013 р. № 806

ПОРЯДОК
ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення алкогольних напоїв

{Назва Порядку із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 545 від 19.06.2019}

{У тексті Порядку слова “спирту етилового та” виключено на підставі Постанови КМ № 728 від 28.06.2022}

1. Цей Порядок визначає процедуру створення та ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення алкогольних напоїв (далі - Реєстр).

{Абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 545 від 19.06.2019}

Реєстром є спеціалізована електронна база даних, яка містить інформацію товарно-транспортних накладних на переміщення алкогольних напоїв з їх реєстраційними номерами та використовується з метою здійснення контролю за переміщенням митною територією України алкогольних напоїв.

2. Адміністратором та держателем Реєстру є ДПС, яка:

{Абзац перший пункту 2 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 364 від 20.08.2014, № 728 від 28.06.2022}

здійснює заходи із створення Реєстру шляхом адаптації його до автоматизованої системи “Єдине вікно подання електронної звітності”, обміну інформацією з інформаційними системами правоохоронних органів відповідно до укладених договорів про інформаційне співробітництво за рахунок асигнувань, передбачених на утримання Реєстру;

{Абзац другий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 364 від 20.08.2014; в редакції Постанови КМ № 864 від 28.10.2015}

забезпечує ведення та функціонування Реєстру.

3. Терміни, що вживаються в цьому Порядку, мають таке значення:

1) програмний продукт - набір комп’ютерних програм і пов’язаних з ними даних, що дають змогу:

формувати в електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення товарно-транспортні накладні на переміщення алкогольних напоїв (далі - товарно-транспортні накладні);

{Абзац другий підпункту 1 пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 728 від 28.06.2022}

подавати товарно-транспорті накладні до Реєстру;

реєструвати товарно-транспортні накладні в Реєстрі;

переглядати внесену до Реєстру інформацію товарно-транспортних накладних та друкувати її;

2) реєстраційний номер - унікальний порядковий номер, присвоєний автоматично під час реєстрації товарно-транспортної накладної в Реєстрі.

Інші терміни вживаються у значенні, наведеному в Податковому кодексі України та Законах України “Про електронні довірчі послуги” і “Про електронні документи та електронний документообіг”.

{Абзац пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 728 від 28.06.2022}

{Пункт 3 в редакції Постанови КМ № 864 від 28.10.2015}

4. Товарно-транспортна накладна повинна бути сформована належним чином з дотриманням вимог законодавства.

{Пункт 4 в редакції Постанови КМ № 864 від 28.10.2015}

5. До Реєстру вноситься:

товарно-транспортна накладна з реєстраційним номером, відмітка представника контролюючого органу на акцизному складі про відправлення з такого складу алкогольних напоїв, доставляння до нього алкогольних напоїв;

{Абзац другий пункту 5 в редакції Постанови КМ № 545 від 19.06.2019}

інформація про осіб, які мають доступ до Реєстру.

6. Форма товарно-транспортної накладної повинна відповідати формі товарно-транспортної накладної на переміщення алкогольних напоїв у паперовій формі, що затверджується Мінінфраструктури.

7. Ведення Реєстру здійснюється державною мовою.

{Пункт 8 виключено на підставі Постанови КМ № 864 від 28.10.2015}

9. Відповідальними за достовірність інформації, що вноситься до Реєстру, відповідно до закону є особи, які подали таку інформацію.

10. Товарно-транспортні накладні заповнюються суб’єктами господарювання незалежно від форми власності, що мають ліцензії на виробництво та/або торгівлю спиртом етиловим та алкогольними напоями (далі - суб’єкти господарювання), під час відвантаження алкогольних напоїв з акцизного складу.

{Пункт 10 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 545 від 19.06.2019}

11. Для формування та подання товарно-транспортних накладних до Реєстру адміністратор Реєстру безоплатно надає суб’єктам господарювання спеціалізоване програмне забезпечення.

{Пункт 11 в редакції Постанови КМ № 864 від 28.10.2015}

12. Суб’єкт господарювання формує товарно-транспортні накладні у форматі (відповідно до стандарту), затвердженому в установленому законодавством порядку.

Після складення товарно-транспортних накладних на них накладається кваліфікований електронний підпис в такому порядку: перший - кваліфікований електронний підпис бухгалтера або особи, відповідальної за ведення обліку відвантажених матеріальних цінностей, другий - кваліфікований електронний підпис керівника або особи, на яку покладено обов’язки щодо підпису таких документів.

{Абзац другий пункту 12 в редакції Постанов КМ № 728 від 28.06.2022, № 344 від 29.03.2024}

Для надання права підпису товарно-транспортних накладних зазначеним особам суб’єкт господарювання подає контролюючому органу за основним місцем обліку дані кваліфікованого сертифіката відкритого ключа таких осіб.

{Абзац третій пункту 12 в редакції Постанови КМ № 728 від 28.06.2022}

Підтвердженням факту реєстрації товарно-транспортних накладних у Реєстрі є наявність квитанції в електронній формі.

{Пункт 12 в редакції Постанови КМ № 864 від 28.10.2015}

13. Внесена суб’єктом господарювання до Реєстру товарно-транспортна накладна не підлягає коригуванню суб’єктом господарювання після її подання представникові контролюючого органу на акцизному складі.

14. Після проведення перевірки інформації, внесеної до товарно-транспортної накладної, представник контролюючого органу на акцизному складі:

проставляє на примірниках товарно-транспортної накладної на переміщення алкогольних напоїв у паперовій формі відмітку про погодження ввезення алкогольних напоїв, вивезення алкогольних напоїв (штамп “В’їзд дозволено” (“Виїзд дозволено”) та особистий підпис;

вносить до Реєстру за допомогою програмного продукту, що забезпечує доступ до Реєстру, відмітку про відправлення з акцизного складу алкогольних напоїв, доставлення до нього алкогольних напоїв;

вносить запис до журналу реєстрації отримання алкогольних напоїв, відвантаження алкогольних напоїв.

{Пункт 14 в редакції Постанови КМ № 545 від 19.06.2019}

15. Адміністраторові Реєстру забороняється виключати інформацію товарно-транспортної накладної з Реєстру або вносити до неї будь-які зміни.

16. Представникам контролюючого органу на акцизному складі забороняється вносити зміни до товарно-транспортних накладних, крім проставлення відміток у Реєстрі про відправлення з акцизного складу алкогольних напоїв, доставлення до нього алкогольних напоїв за товарно-транспортними накладними.

{Пункт 16 в редакції Постанови КМ № 545 від 19.06.2019}

17. Товарно-транспортні накладні та інформація про осіб, яким надавався доступ до Реєстру, зберігається у Реєстрі безстроково.

18. Адміністратор Реєстру забезпечує надання доступу до Реєстру:

представникам контролюючого органу на акцизному складі, правоохоронним органам відповідно до укладених договорів про інформаційне співробітництво.

{Абзац другий пункту 18 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 364 від 20.08.2014}

{Абзац третій пункту 18 виключено на підставі Постанови КМ № 864 від 28.10.2015}

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 9 жовтня 2013 р. № 806
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 19 червня 2019 р. № 545)

ПОРЯДОК
ведення Єдиного державного реєстру витратомірів - лічильників обсягу виробленого спирту етилового

{У тексті Порядку слово “ДФС” замінено словом “ДПС” згідно з Постановою КМ № 728 від 28.06.2022}

1. Цей Порядок визначає процедуру створення та ведення Єдиного державного реєстру витратомірів - лічильників обсягу виробленого спирту етилового (далі - Реєстр).

Реєстром є електронна база даних, яка містить інформацію про наявність у суб’єктів господарювання витратомірів - лічильників обсягу виробленого спирту етилового (далі - витратоміри спирту), витратомірів - лічильників обсягу виробленої продукції, визначеної у підпунктах “д”, “е”, “є”, “ж” підпункту 229.1.1 пункту 229.1 статті 229 Податкового кодексу України (далі - витратоміри продукції), їх серійні (ідентифікаційні) номери, про позитивний результат повірки або оцінку відповідності таких витратомірів, про добові фактичні обсяги отриманого та реалізованого спирту етилового у розрізі кодів товарних підкатегорій згідно з УКТЗЕД у декалітрах 100-відсоткового спирту, про добові фактичні обсяги отриманого спирту етилового та обсягу продукції, виробленої з його використанням. Інформація, що міститься у Реєстрі, є конфіденційною і не може бути передана будь-якій іншій стороні, якщо інше не передбачено законом.

2. Адміністратором та держателем Реєстру є ДПС, яка:

здійснює заходи із створення Реєстру, програмного продукту, що забезпечує доступ до Реєстру;

забезпечує ведення та функціонування Реєстру.

3. У цьому Порядку термін “програмний продукт, що забезпечує доступ до Реєстру” означає набір комп’ютерних програм і пов’язаних з ними даних, що дають змогу:

вносити до Реєстру електронними засобами зв’язку (телекомунікації) у формі електронних документів за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення інформацію про встановлені витратоміри спирту, їх показання на кожному місці отримання та відпуску спирту етилового на акцизних складах, де виробляється спирт етиловий, та/або інформацію про встановлені витратоміри спирту, витратоміри продукції, їх показання на кожному місці отримання спирту етилового, відпуску продукції на території підприємств, які використовують спирт етиловий для виробництва продукції, визначеної у підпунктах “д”, “е”, “є”, “ж” підпункту 229.1.1 пункту 229.1 статті 229 Податкового кодексу України (далі - окремі види продукції);

формувати розпорядникам акцизних складів дані про добові фактичні обсяги отриманого та реалізованого спирту етилового у розрізі кодів товарних підкатегорій згідно з УКТЗЕД у декалітрах 100-відсоткового спирту та обсяг вмісту денатуруючих добавок в спирті, про добовий фактичний обсяг отриманого спирту етилового та обсяг продукції, виробленої з його використанням підприємствами, які використовують спирт етиловий для виробництва окремих видів продукції;

переглядати внесену до Реєстру інформацію про витратоміри спирту, витратоміри продукції, обсяги отриманого, реалізованого спирту етилового, обсяг вироблених окремих видів продукції.

Інші терміни вживаються у значенні, наведеному в Податковому кодексі України.

4. До Реєстру вносяться:

податкова інформація про розпорядників акцизних складів, суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво окремих видів продукції, інформація про назву, модель, місце встановлення (розташування) витратомірів спирту, витратомірів продукції, їх серійні (ідентифікаційні) номери;

інформація про відповідність таких витратомірів вимогам законодавства, що встановлює вимоги до законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, наявність позитивного результату повірки або оцінки відповідності, проведених відповідно до законодавства, про дату встановлення, заміни, технічного обслуговування, повірки витратомірів спирту, витратомірів продукції, відомості щодо організацій та осіб, які здійснювали такі операції (роботи);

дані про добові фактичні обсяги отриманого та реалізованого спирту етилового у розрізі кодів товарних підкатегорій згідно з УКТЗЕД у декалітрах 100-відсоткового спирту та обсяг вмісту денатуруючих добавок, про добові фактичні обсяги виробництва окремих видів продукції;

дані про обсяги залишків спирту етилового, що містяться на акцизному складі в тарі, упаковці, про добовий обсяг реалізованого спирту етилового в тарі, упаковці, а також інформація про дні, в які акцизний склад не працює;

інформація про скориговані покази фактичного обсягу відвантаженого спирту етилового та його залишків з урахуванням установлених норм природних втрат під час його зберігання та транспортування. Коригування такої інформації здійснюється суб’єктом господарювання у разі встановлення фактичних втрат спирту етилового під час зберігання, транспортування, але не пізніше 23 години 59 хвилин робочого дня, що настає за днем встановлення фактичних втрат спирту етилового;

інформація про осіб, які мають доступ до Реєстру.

5. До Реєстру вноситься інформація про витратоміри, які відповідають вимогам законодавства, що встановлює вимоги до законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, та мають позитивний результат повірки або оцінку відповідності, проведених відповідно до законодавства.

6. Ведення Реєстру здійснюється державною мовою.

7. Структура Реєстру затверджується Мінфіном.

Дані про обсяг обігу спирту етилового на акцизних складах, про добовий фактичний обсяг отриманого спирту етилового та обсяг окремих видів продукції, виробленої з його використанням, подаються електронними засобами зв’язку за формою електронних документів, яка затверджується Мінфіном.

8. Інформація, що міститься в Реєстрі, використовується посадовими особами ДПС під час здійснення контролю за виробництвом і обігом спирту етилового, за його цільовим використанням та зіставляються на відповідність показникам системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, а також представниками контролюючого органу на акцизному складі.

9. Відповідальними за достовірність інформації, що вноситься до Реєстру, відповідно до закону є особи, які подали таку інформацію.

10. Інформація до Реєстру формується та подається розпорядниками акцизних складів та суб’єктами господарювання, які здійснюють виробництво окремих видів продукції, за допомогою програмного продукту, що забезпечує доступ до Реєстру, електронними документами, які заповнюються автоматично шляхом передачі до них даних з витратомірів спирту та витратомірів продукції.

11. Дані про обсяг обігу спирту етилового на акцизних складах, про добовий фактичний обсяг отриманого спирту етилового та обсяг окремих видів продукції, виробленої з його використанням, подаються до Реєстру щодня.

12. У разі встановлення, заміни, технічного обслуговування, повірки витратомірів інформація до Реєстру вноситься протягом 24 годин з моменту закінчення таких операцій (робіт).

Встановлення, заміна та технічне обслуговування витратомірів здійснюються у присутності посадової особи ДПС, яка проводить пломбування місць можливого доступу до спирту, спиртовмісних рідин на обладнанні, устаткуванні, спиртових комунікаціях та приладах його обліку на території акцизних складів, витратомірів спирту та витратомірів продукції у місцях отримання спирту та відпуску продукції на території суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво окремих видів продукції.

Порядок пломбування місць можливого доступу до спирту, спиртовмісних рідин на обладнанні, устаткуванні, спиртових комунікаціях та приладах його обліку на території акцизних складів, витратомірів спирту та витратомірів продукції у місцях отримання спирту та відпуску продукції на території суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво окремих видів продукції, затверджується Мінфіном.

13. Адміністраторові Реєстру забороняється видаляти інформацію з Реєстру або вносити до неї будь-які зміни.

14. Інформація про осіб, яким надавався доступ до Реєстру, зберігається у Реєстрі безстроково.

15. Адміністратор Реєстру забезпечує надання доступу до Реєстру представникам контролюючого органу на акцизному складі, правоохоронним органам відповідно до укладених договорів про інформаційне співробітництво.

{Порядок в редакції Постанови КМ № 545 від 19.06.2019}

Пов'язані публікації
Щоденний бухгалтерський огляд
08:44
08:44

Які ТТН на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв можна вносити до Реєстру

Правила заповнення ТТН - 2019 Документування на підприємстві До Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв підлягають внесенню лише ті товарно-транспортні накладні за формами № 1-ТН /спирт/ та № 1-ТН /алкогольні напої/, які складені суб'єкта...

Редакція

18.03.2019 1063 0 0

Щоденний бухгалтерський огляд
09:50
09:50

Реєстрація товарно-транспортних накладних при відвантаженні алкогольних напоїв не з акцизного складу

Звичайна ТТН: особливості оформлення та застосування Застосування ТТН: актуальні акценти Товарно-транспортні накладні заповнюються суб’єктами господарювання незалежно від форми власності, що мають ліцензії на виробництво та/або торгівлю спиртом етиловим та алкогольними напоями, під час відвант...

Редакція

30.07.2018 472 0 0

Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення алкогольних напоїв і Порядку ведення Єдиного державного реєстру витратомірів - лічильників обсягу виробленого спирту етилового

Головна:

  • Головна
  • Спецтема
  • Кадровик
  • Комерція
  • Агро
  • Медичні КНП
  • Спецрозбір
  • Реальна бухгалтерія
  • Агропорадники
  • Вебінари
  • Новини
  • Online бібліотека «Баланс»
  • Online видання «Баланс»
  • Online видання «Баланс-Агро»
  • Мітки

Підписатися на Uteka:

  • Спецтема - 8400 грн. / рік.
  • Кадровик - 7116 грн. / рік.
  • Комерція - 6864 грн. / рік.
  • Агро - 7248 грн. / рік.
  • Медичні КНП - 4416 грн. / рік.
  • Спецрозбір - 8400 грн. / рік.
  • Агропорадники - 3600 грн. / рік.
  • Вебінари - 6000 грн. / рік.
  • Online бібліотека «Баланс» - 8352 грн. / рік.
  • Online видання «Баланс» - 7704 грн. / рік.
  • Online видання «Баланс-Агро» - 7704 грн. / рік.
  • Популярні статті

Про нас:

  • Про нас
  • Зв'язатися з нами
  • Техпідтримка
  • Наші телефони
  • Користувацька угода

Партнери:

  • Depositphotos

Спільноти:

  • Facebook
  • Instagram
  • Telegram
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube

© 2014-2025

Швидка реєстрація

Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.

E-mail

Введіть e-mail

П.І.Б.

Введіть П.І.Б.

Телефон

Введіть номер телефону

Виберіть посада

Дякуємо за реєстрацію на сайті Uteka.ua.
Для підтвердження вашого e-mail адреси вам на пошту було відправлено листа.
Будь ласка, перейдіть за посиланням зазначеної в листі.

Надіслати повторно е-мейл з підтвердженням